Актуальні питання профілактики онкологічних захворювань

     Щороку 4 лютого світова громадськість відзначає Всесвітній день боротьби проти раку. Зазначений день був проголошений Міжнародним союзом по боротьбі з онкологічними захворюваннями у 2005 році з метою підвищення обізнаності про рак як про одне із найстрашніших захворювань сучасної цивілізації, привернення уваги до запобігання, виявлення та лікування цього захворювання.

    З огляду на зазначене, 7 лютого 2017 року в Уманському медичному коледжі відбулося засідання круглого столу присвячене актуальним питанням онкопрофілактики. Ініціаторами та організаторами заходу виступили голова Міськрайонного Товариства Червоного Хреста Чорна Валентина Андріївна та голова об’єднання циклових комісій клінічних дисциплін Уманського медичного коледжу Субботович Валерій Вікторович. В обговоренні питань запобігання раку взяли участь студенти четвертого курсу відділення «Сестринська справа».

     У своїх виступах студенти коледжу висвітлили важливі  питання щодо онкопрфілактики, а саме профілактика раку молочної залози, раку легень та кишківника, профілактика меланоми та онкологічних хвороб системи крові тощо. Не   залишилося поза увагою учасників і питання особливості догляду за онкологічними хворими.

   Проведення зазначених заходів дає змогу вкотре привернути увагу до такого страшного недугу як рак і до актуальних питань його профілактики.

 

Дата додання - 2017-02-10