Відділення сестринської справи

   З 1947 навчальний заклад розпочав підготовку медичних сестер загального профілю. Нині щорічний випуск  медичних сестер складає понад 100 осіб. Близько 80% медичних сестер міста Умань та Уманського району є випускниками Уманського медичного коледжу.

    Професія медичної сестри почесна і тяжка. Той хто щиро любить медицину, не боїться труднощів і відчуває всю глибину відповідальності,  той зможе сказати, що знайшов своє покликання на нелегкій стежині служіння людям.

    Принципи добра, милосердя, любові до обраного фаху прищеплюють студентам з перших днів навчання викладачі відділення. Це висококваліфіковані, духовно багаті люди, які поряд із глибокими знаннями виховують у студентів почуття гордості за свою професію і свій навчальний заклад. Близько 50% викладачів спеціальних дисциплін, що працюють на відділенні, є випускниками нашого навчального закладу.

    Студенти відділення гідно презентують навчальний заклад на щорічному  Всеукраїнському конкурсі  фахової майстерності „ Ескулап”,  входячи в десятку кращих учасників конкурсу.

_________________________________________________________________________________________________

   Шевчук Марина Олександрівна   -  завідувач відділення сестринської справи, магістр медсестринства 

      Після закінчення бакалаврату Черкаського медичного коледжу, працювала в Уманському медичному коледжі викладачем клінічного медсестринства. Закінчила Інститут медсестринства Тернопільського державного медичного університету  ім.І.Я. Горбачевського МОЗ України за спеціальністю "сестринська справа".

      З 2013 року – виконуюча обов’язки завідувача відділення сестринської справи.

      З серпня 2014 року - завідувач відділення сестринської справи.

     Принципова, вимоглива, сумлінна, з високим почуттям відповідальності за доручену справу.

     Як викладач є прикладом взаємовідносин викладача і студента. На її заняттях завжди панує атмосфера дружньої співпраці викладача і студента, а вміння знайти індивідуальний підхід до кожного дає позитивні результати.

     Чуйністю, вмінням вислухати і допомогти, відданістю роботі заслужила авторитет і повагу серед колег та студентів.

     За досягнуті успіхи в роботі нагороджувалась Почесними грамотами виконавчого комітету Уманської міської ради, Уманського міськрайонного товариства Червоного Хреста,  коледжу.

________________________________________________________________________________________________

Експертні висновки акредитаційної експертизи спеціальності 5.12010102 "Сестринська справа"