Відділення сестринської справи

    Відділення існує з дня заснування навчального закладу. Нині щорічний випуск  медичних сестер складає понад 100 осіб. Близько 80% медичних сестер міста Умань та Уманського району є випускниками Уманського медичного коледжу.

    Професія медичної сестри почесна і тяжка. Той хто щиро любить медицину, не боїться труднощів і відчуває всю глибину відповідальності,  той зможе сказати, що знайшов своє покликання на нелегкій стежині служіння людям.

    Принципи добра, милосердя, любові до обраного фаху прищеплюють студентам з перших днів навчання викладачі відділення. Це висококваліфіковані, духовно багаті люди, які поряд із глибокими знаннями виховують у студентів почуття гордості за свою професію і свій навчальний заклад. Близько 50% викладачів спеціальних дисциплін, що працюють на відділенні, є випускниками Уманського медичного коледжу.

    Студенти відділення гідно презентують навчальний заклад на щорічному  Всеукраїнському конкурсі  фахової майстерності „ Ескулап”,  входячи в десятку кращих учасників конкурсу.

_________________________________________________________________________________________________

   Король Ганна Володимирівна - виконуюча обов'язки завідуючої відділення сестринської справи, викладач першої кваліфікаційної категорії

       Після закінчення Харківського національного університету ім.Каразіна, працювала в Уманському медичному коледжі викладачем хімії, медичної хімії, медичної біології та анатомії людини.

       З 2016 року – голова циклової комісії природничо-наукової підготовки.

       З 2017 року – виконуюча обов’язки завідувача відділення сестринської справи.

       Висока виконавча дисципліна, відповідальність та творчий пошук в роботі - основні риси, які дозволили набути відповідної професійної майстерності. 

         Як викладач  є прикладом взаємовідносин викладача і студента.

         Очолювана нею циклова комісія досягла значних успіхів в освітньому процесі по впровадженню інноваційних педагогічних  технологій, інтенсивних форм навчання для якісної підготовки студентів.

         Студентські пошукові роботи, підготовлені під її керівництвом, неодноразово відзначались на науково-практичних конференціях.

         За досягнуті успіхи в роботі нагороджувалась Почесними грамотами Управління освіти та науки Черкаської облдержадміністрації,  коледжу.

________________________________________________________________________________________________

Експертні висновки акредитаційної експертизи спеціальності 5.12010102 "Сестринська справа"