Відділення лікувальної справи

      На відділенні навчається 280 студентів, які під керівництвом досвідчених педагогів опановують фах фельдшера, здобувають глибоку теоретичну підготовку, оволодівають практичними навичками та уміннями.

      Студенти відділення беруть активну участь в науково-практичних конференціях, роботі предметних гуртків, студентському самоврядуванні, художній самодіяльності та спортивних заходах. Так, лише у поточному році, було взято участь у роботі  регіональних науково-практичних конференціях серед вищих навчальних закладів І-IV рівнів акредитації міст Умані, Черкас, Кіровограда . Студенти відділення неодноразово посідали призові місця у обласному турі конкурсу знавців української мови ім. П.Яцика.

        Підготовку кваліфікованих фельдшерів забезпечує  колектив у складі 54 викладачів. Особлива увага приділяється практичній підготовці майбутніх фельдшерів, засвоєнню практичних навичок та вмінь. Студенти мають змогу вдосконалити свою фахову майстерність під час проходження виробничої практики на базах Уманських міської та районної лікарень.

        Відділення пишається своїми випускниками, які плідно працюють на ниві медицини як в Україні так і за її межами. Серед них професори, доктори медичних наук П.М. Гудзенко, П.Я Нагорий, М.М. Симоненко та багато інших, заслужені лікарі України В.В.Парамонов, Д.І. Пустовіт, В.Л.Коник, Р.О.Мельник та ін.

         Випускниками відділення є екс-директор коледжу П.С. Бебешко, виконуючий обов'язки директора коледжу Ю.С.Скоробреха та заступники директора В.В.Домбровська, А.А.Бондар.

__________________________________________________________________________________________________

    БІЛА Наталія Іванівна - завідуюча відділення лікувальної справи, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист. 

         Працює в Уманському медичному фаховому коледжі з 2003 року викладачем іноземної мови(за професійним спрямуванням) та основ латинської мови з медичною термінологією. В період з 2010 по 2020 рік займала посаду голови циклової комісії загальноосвітніх та гуманітарних дисциплін.  З 02.01.2020 р. - завідуюча відділенням лікувальної справи.

         Робота з обдарованою молоддю, високий творчий потенціал, індивідуальний підхід до кожного студента, відповідальність та дисципліна – основні риси, що дозволили набути відповідної професійної майстерності.

         Постійний пошук та впровадження нових форм та методів навчання, методична робота, вимогливість до себе та студентів є взірцем для молодих колег.

         Досвідчений викладач, активний учасник ряду науково-практичних конференцій та семінарів, автор різного роду методичних розробок, викладач, який користується повагою та авторитетом як серед колег так і серед студентської молоді.

         За досягнуті успіхи в роботі нагороджувалась Почесними грамотами Черкаської обласної державної адміністрації, Головного управління освіти і науки Черкаської облдержадміністрації, Головного управління охорони здоров’я та медицини катастроф Черкаської облдержадміністрації, виконавчого комітету Уманської міської ради, коледжу.

 _________________________________________________________________________________________________

Експертні висновки акредитаційної експертизи спеціальності 5.12010101 «Лікувальна справа»