Відділення лікувальної справи

      На відділенні навчається 280 студентів, які під керівництвом досвідчених педагогів опановують фах фельдшера, здобувають глибоку теоретичну підготовку, оволодівають практичними навичками та уміннями.

      Студенти відділення беруть активну участь в науково-практичних конференціях, роботі предметних гуртків, студентському самоврядуванні, художній самодіяльності та спортивних заходах. Так, лише у поточному році, було взято участь у роботі  регіональних науково-практичних конференціях серед вищих навчальних закладів І-IV рівнів акредитації міст Умані, Черкас, Кіровограда . Студенти відділення неодноразово посідали призові місця у обласному турі конкурсу знавців української мови ім. П.Яцика.

        Підготовку кваліфікованих фельдшерів забезпечує  колектив у складі 54 викладачів. Особлива увага приділяється практичній підготовці майбутніх фельдшерів, засвоєнню практичних навичок та вмінь. Студенти мають змогу вдосконалити свою фахову майстерність під час проходження виробничої практики на базах Уманських міської та районної лікарень.

        Відділення пишається своїми випускниками, які плідно працюють на ниві медицини як в Україні так і за її межами. Серед них професори, доктори медичних наук П.М. Гудзенко, П.Я Нагорий, М.М. Симоненко та багато інших, заслужені лікарі України В.В.Парамонов, Д.І. Пустовіт, В.Л.Коник, Р.О.Мельник та ін.

         Випускниками відділення є екс-директор коледжу П.С. Бебешко, виконуючий обов'язки директора коледжу Ю.С.Скоробреха та заступники директора В.В.Домбровська, А.А.Бондар.

__________________________________________________________________________________________________

    КОРІНЯК Олена Павлівна - завідувач відділення лікувальної справи, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист. 

     Працює в Уманському медичному коледжі з 1987 року викладачем гігієни та епідеміології. В період з 1993 по 2003 рік – голова циклової комісії природничо-наукової підготовки. З 2003 ріку - завідувач відділення лікувальної справи. Висока виконавча дисципліна, відповідальність та творчий пошук в роботі - основні риси, які дозволили набути відповідної професійної майстерності.

     Постійний пошук та впровадження нових технологій, форм та методів навчання, методична робота, вимогливість до себе та студентів є взірцем для молодих колег.

    Досвідчений викладач, один з  розробників навчальних програм, підручника, автор ряду методичних розробок. 

    Студентські пошукові роботи, підготовлені під її керівництвом, неодноразово відзначались на науково-практичних конференціях.

     За досягнуті успіхи в роботі нагороджувалась Почесними грамотами Міністерства охорони здоров'я України, Головного управління освіти і науки Черкаської облдержадміністраці, Головного управління охорони здоров’я та медицини катастроф Черкаської облдерж­адміністрації, виконавчого комітету Уманської  міської ради, коледжу.

_________________________________________________________________________________________________

Експертні висновки акредитаційної експертизи спеціальності 5.12010101 «Лікувальна справа»